توری فایبر

توری فایبر :

توری فایبر به صورت تار و پود از الیاف شیشه می باشد.موارد مصرف این توری در صنعت ساختمان سازی و سرامیک و کاشی استفاده می گردد و در دو مدل بدون چسب و چسبدار موجود می باشد.

انواع توری :

توری ۷۵ گرمی و توری ۱۴۰ گرمی

توری به صورت رول ۳۰ متری و در عرض های ۱۰۰ و ۱۲۰ سانت موجود می باشد.

این توری ظرفیت کرنش کششی بتن در مرحله انقباض افزایش می دهد. یکی دیگر از الیاف توری فایبر  پلی پروپیلن است که توانایی خود را برای کاهش تمایل انفجاری بتن در طول آتش سوزی است، چرا که آنها را ذوب و از بین بردن فشار بخار فرار در بتن می باشد .

مش فایبر گلاس است منظم بافته شده، الگوی موضوع فایبر گلاس است که برای ایجاد محصولات جدید مانند نوار و فیلترهای متقاطع و هنگامی که آن را به عنوان یک فیلتر استفاده می شود، آن غیر معمول نیست و برای تولید کننده به اسپری پوشش پی وی سی به آن قوی تر و طولانی تر می کند .

به عنوان یک سیستم فیلترینگ، پشم شیشه مقاوم در برابر قلیایی مش آثار واقعا خوب است. عنوان جریان آب از طریق آن، مش جلب حتی کوچکترین ناخالصی. علاوه بر این استفاده، آن را نیز می تواند به عنوان یک پشه بند استفاده می شود.

در نهایت توری فایبر گلاس گاهی اوقات در لباس های محافظ استفاده شده و توسط کسانی که با مواد شیمیایی خطرناک و یا آتش نشان به کار بافته شده است. مش محکم بافته شده است , که آتش نشانی لباس زمانی که آنها در حال مبارزه باشعله آنها را از هر آتش که ممکن است لباس خود را آتش در حالی که مبارزه یک آتش سوزی محافظت می کند. مش فایبرگلاس همچنین می توانید در ساخت قالب و به عنوان محافظت در برابر مواد خورنده استفاده می شود.

26 دیدگاه