ورق استیل

ورق استیل :

انواع ورق استیل از نورد شمش های ریختگی استنلس استیل تولید و ساخته میشود که به ضخامت مورد نظر بستگی دارد ، مهمترین  استیل موجود در ایران  استیل ۳۰۴ تایوان ،  استیل ۳۱۶ تایوان ،  استیل کره و  استیل کلومبوس آفریقای جنوبی میباشد.

قابل ذکر است که ورق استنلس استیل به طور کل در مخازن و دکور بیشترین مصرف را دارد و پس از آن شامل تولید لوله استیل از ورق  میباشد .

بسته به نوع مصرف انواع ورقهای  شامل ورق  ۳۰۴ نگیر ، ورق  ۲۰۱ نگیر که عمدتا برای مصارف دکوراتیو بکار میرود ، ورق  ۳۱۶ که به عنوان ورق ضد اسید شناخته میشود ، ورق  ۳۲۱ که ساده ترین نوع ورق نسوز است، ورق  ۳۱۰ با درصد بالای کروم و نیکل که تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد استحکام خود را حفظ مینماید ، ورق  ۴۱۰ یا بگیر ، ورق  ۴۲۰ بگیر که مخصوص آبکاری میباشد و در ساخت ظروف آشپزخانه کاربرد وسیعی دارد ، ورق  ۴۳۰ بگیر که در پوسته و بدنه موتورها و یخچال فریزر و غیره کاربرد دارد و… میباشد. که مهمترین و پر استفاده ترین آنها ورق ۳۰۴ برای مصارف تولید مخزن ، غذایی ، عایق کاری ، و دکور میباشد ، و در رتبه دوم ورق ۳۱۶ میباشد که در صنایع مخازن ضد اسید ، صنایع دارویی جهت جلوگیری از ورود آلایندگی و عدم خوردگی ورقهای ۳۱۶ میباشد .

همچنین ورق ۳۲۱ نسوز که در مصارف ضد حرارت و دمای بالا و در کوره ها با دمای نسبتا زیاد استفاده میشود و دمای پایداری در مقابل اکسیداسیون استیل ۳۲۱ تا حدود ۹۵۰ درجه سانتیگراد میباشد . در آخر فروش ورق  ۲۰۱ برای مصارف دکوراتیو و تولید لوله نرده بکار میرود . سایر و انواع ورق های در سایزهای مختلف از ۲*۱ ، ۱٫۵*۳ ، ۱٫۲۵*۲٫۵۰ ، ۱٫۵*۶ و ۲*۶ و ضخامت های مختلف از ۰٫۳۵ الی ۵۰ میلیمتر آماده ارائه در سراسر کشور با بهترین قیمت قابل ارائه میباشد .

2 thoughts on “ورق استیل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *